Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Hakkımızda
İstanbul avukatlık ofisi, İstanbul’da kurulduğu günden itibaren alanlarında uzman avukat ve danışmanlarla avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
İstanbul avukatlık ofisi kurulduğu günden itibaren müvekkillerine hukuki ihtilafları konusunda yardımcı olmaktadır.
Kurulmuş olduğumuz günden itibaren insan haklarına saygılı, ulusal ve uluslararası normlar çerçevesinde müvekkillerimize hukuki hizmet sağlamaktayız. Ayrıca, ticari şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
İstanbul avukatlık ofisi kurulmuş olduğu günden beridir güvenilirlik ilkesini benimsemiş olup; bu anlamda çalışmalarını sürdürmektedir.
Müvekkillerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda; gerekli olan ön hazırlıklar ve konu itibari ile durum değerlendirmesi yapılıp, müvekkillerin ileride doğması muhtemel hukuki sorunlarının önüne geçilebilmesi adına çalışmalar yürütmektedir.
İstanbul avukatlık ofisi kurulduğu günden beridir müvekkil memnuniyetine önem vermekle; tüm iş ve işlemlerinde bu doğrultuda çalışma sürdürmektedir.
Hukukun sürekli olarak değişen ve gelişen bir kavram olduğunun bilicinde olan avukatlık ofisimiz; İstanbul’da kurulmuş olduğu günden beridir güncel hukuk normları doğrultusunda müvekkillerinin ihtiyaç ve taleplerine cevap vermektedir.
İstanbul avukatlık ofisi; Ticaret Hukuku, İcra Hukuku, İş Hukuku, Boşanma Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında uzman avukat kadrosu ile birlikte müvekkillerinin ihtiyaç ve menfaatleri doğrultusunda İstanbul’da çalışmalarını sürdürmektedir.

Bizi Arayın

 

409

Dava Sayısı

275

Olumlu Yorum

26

İşinde Uzman Avukat

409

Kazanılan Dava

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Verdiğimiz Hizmetler


Müşteri Güvenli

Müşterilerimizin Bilgilerini Güvenle Saklıyoruz.


Derin Uzmanlık

Uzmanlık alanlarımıza göre sizlere avukat yönlendiriyoruz.


Analitik Düşünce

Analitik Düşünce İle En İnce Ayrıntıya Kadar Hesaplıyoruz.


Pratik Tavsiye

Sizlere Anlık Çözümler İle Pratik Tavsiyeler Veriyoruz


Müşteri Hizmeti

Siz Müşterilerimize Mesai Saatleri İçerisinde Hizmet Veriyoruz


25’e Yakın Yerel Ofis

Çeşitli Şehirlerde Yerel Ofislerimiz İle Bize Ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Mutlu Müşteri Yorumları

Davalarımı ve yasal haklarımı koruyan istanbulavukati’ na teşekkür ederim iyiki sizlerleyiz.